CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Opola i okolicy

Doskonałe buty zimowe kupisz w Superskep.pl

October 10, 2018 09:33 - Moda i uroda - Kraków

99.00 zł

  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
”Super sklep” to e-commerence oferujący tylko obuwie i ubrania popularnych marek m. in. Vans, New Balance, Dragon, DC, Quiksilver, Reebok, Nike i wielu innych. Dostępne w niej produkty cechują się najwyższą możliwą jakością, przez co będą w stanie zachwycić też surowych konsumentów. Sama dostępność produktów jest na tyle rozbudowana, że zawsze możemy znaleźć w niej coś, co akurat nas interesuje.
Sklep internetowy separuje się na 5 głównych oddziałów wyrażających 5 odrębnych styli. SNEAKERS SHOP to oddział wielbicieli butów sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP reprezentuje lifestyle związany z odzieżą miejską. SKATEBOARD SHOP zaś jest segmentem z historią- to jeden z najstarszych sklepów internetowych związanych z tradycją skate. SNOWBOARD SHOP proponuje doskonałej jakości sprzęt i odzież snowboardową. Ogromna oferta HIP-HOP SHOP spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Każdy ze sklepów oferuje w swoim asortymencie wiele akcesoriów i dodatków.

Wysoka jakość wszystkich produktów idzie tutaj również w parze z niskimi cenami. Jeżeli ktoś jest zatem chociaż trochę zainteresowany streetwear i sportami ekstremalnymi to koniecznie musi zainteresować się całą tą ofertą nieco bliżej!

*cena w ogłoszeniu jest ceną orientacyjną.
91523
Ogłoszeń
102
Miast
4021
Użytkowników
913
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.