CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Poszukujesz nieruchomości? Sprawdź oferty biur nieruchomości w regionie

OPIEKUN/ OPIEKUNKA MEDYCZNA - PRACA W NIEMCZECH OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 31, 2018 13:43 - Dam pracę - Częstochowa

0.00 zł

Szczegóły ogłoszenia
Pośrednictwo pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA/ OPIEKUN MEDYCZNY

OBOWIĄZKI:
- kompleksowa opieka i wspieranie osób starszych i chorych przebywających na terenie domu opieki
- opieka ściśle wg. wskazań lekarza
- wsparcie przy rehabilitacji
- pomaganie i wspieranie osób starszych w codziennych czynnościach i wypoczynku

WYMAGANIA:
- przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe jako opiekun osób starszych
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- elastyczność pod kontem miejsca (miasta) pracy - akceptacja każdego miasta zaproponowanego przez pracodawce (po zakończeniu pracy w jednym domu opieki nastąpi przekierowanie na następny)
- motywacja do pracy
- akceptacja pracy w systemie zmianowym
- dobra kondycja fizyczna
- zadbany wygląd i kultura osobista
- CV w języku niemieckim wraz z podaniem terminu
rozpoczęcia pracy oraz stopniem znajomości języka

OFERUJEMY:
- pracę dla kobiet i mężczyzn
- stałą pracę w domu seniora
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki
- zakwaterowanie opłacone przez pracodawce
- organizację transportu do Niemiec oraz zwrot kosztów podróży

Zainteresowany?
Zadzwoń, lub wyślij sms ze swoim adresem mailowym na numer 570901414 - a my wyślemy do Ciebie szczegóły ofert.

Wejdź na → www.klaverteam.com i poznaj szczegóły już teraz

KLAVER Sp. z o.o.
ul. Gminna 131, Częstochowa
Zapraszamy Pn-Pt: 9:00-16:00

WYŚLIJ SWOJE CV NA MAILA: @
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
27694
Ogłoszeń
102
Miast
1563
Użytkowników
350
Zarejestrowanych