CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Poszukujesz nieruchomości? Sprawdź oferty biur nieruchomości w regionie

Pokojówka- praca w Niemczech OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 5, 2018 13:37 - Praca - Niemcy

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Pośrednictwo pracy KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje dla jednego ze swoich zagranicznych klientów osób na stanowisko: POKOJÓWKA

Miejsce pracy: NIEMCY

Opis stanowiska:
- sprzątanie pokoi hotelowych w 4- gwiazdkowych hotelach

Wymagania:
- doświadczenie mile widziane
- znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie podstawowych zwrotów
- dobra kondycja fizyczna i chęci do pracy

Oferujemy:
- pracę na pełny etat 5-7 dni w tygodniu (30/40 godzin)
- atrakcyjna stawka godzinowa,
- zakwaterowanie,
- ubezpieczenie opłacone przez pracodawcę
- dojazd do pracy
- legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich wraz z pełnym świadczeniem socjalnym
- możliwość długotrwałej współpracy,

Szczegóły oferty na → www.klaverteam.com

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem proszone są o wysyłanie CV na adres job@klaverteam.com, bądź o kontakt telefoniczny 57090913. Zapraszamy także na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo więcej ofert pracy.
36563
Ogłoszeń
102
Miast
1896
Użytkowników
428
Zarejestrowanych