Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Transport/Przeprowadzki

  Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 1, 2022 16:12 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza korporacja Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Fabrykujemy fachowe usługi agrarne a także zarządzamy obsługą gospodarstw agrarnych.Na wszystkie wykonywane prace czy też usługi posiadamy zezwolenia i uprawnienia. Termin realizacji ustalamy wedle wymogów klienta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem a także załadunkiem produktu. Skupujemy biomasę z kukurydzy jak i słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Produkcja zboża i rzepaku- Nasza produkcja ma doświadczenie podtrzymane na uprawianiu całego szeregu typów zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Zapewniamy wykwalifikowanych kierowców, przewoźników czy też wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to produkowanie usług w zakresie frachtu postaci lub rzeczy pojazdami, które są wychwycone na obwodzie Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to wożenie ludzi lub rzeczy na terytorium innego kraju względnie importowanie zza granicy do Krajowy.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.