Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Dom i ogród > Ogrzewanie

  ProPellet Premium Yellow 6mm Propellet Opole Wspólna 1 OGŁOSZENIE FIRMOWE

June 26, 2022 07:22 - Ogrzewanie - Opole
900.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Pellet ProPellet Premium YELLOW to pellet najwyższej jakości, produkowany wyłącznie z najwyższej klasy, wyselekcjonowanej trociny. Do produkcji tego pelletu wykorzystuje się pył drzewny, co w końcowym procesie produkcji przekłada się na wyjątkowo drobny granulat opałowy o średnicy 6 mm. Pellet YELLOW wyróżnia się niezwykle jasną barwą, która jest cechą charakterystyczną sosny fińskiej, wyjątkowo kalorycznego surowca, z którego jest on produkowany.

Produkt spełnia wymogi certyfikatu DIN+. Warto zwrócić uwagę, że jego kaloryczność na poziomie co najmniej 18 MJ/kg oraz niezwykle niska zawartość popiołu sprawiają, że paliwo to jest wygodne w użytkowaniu, a zarazem całkowicie bezpieczne dla pieca. ProPellet Premium YELLOW jest produktem polecanym przez instalatorów oraz wykorzystywanym przy pierwszym uruchomieniu pieca.

Parametry:
Granulacja 6 mm.
Kaloryczność ≥18 MJ/kg
Mała ilość popiołu do 0,4%.
Wilgotność do 5%.
Pakowany w worki 15 kg

Cena za 1 worek 15KG – 13,50

Przy zakupie całej tony z odbiorem własnym transportem – rabat 50zł!

Ewentualny koszt transportu wyliczany jest indywidualnie do każdego zamówienia na podstawie odległości i ilości zamawianego towaru.

Produkt występuje w workach oznakowanych logiem Pro Pellet Premium bądź w nieoznakowanych, rodzaj zastosowanego opakowania nie jest zależny od nas oraz nie ma wpływu na jakość produktu
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.