Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Praca przy budowie dachów- Belgia OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 4, 2020 01:28 - Dam pracę - śląskie
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Pośrednictwo pracy KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje dla jednego ze swoich zagranicznych klientów osób na stanowisko:
PRACOWNIK DO BUDOWY DACHÓW

Zakres obowiązków:
- umieszczanie belek
- kładzenie pokryć dachowych, listew, dachówek
- praca z palnikiem gazowym itp.
- praca w 90% na dachach płaskich (głównie pokrycia szkół)

Wymagamy:
- doświadczenie minimum 3 lata
- znajomość języka angielskiego lub francuskiego w stopniu komunikatywnym
- brak lęku wysokości
- umiejętność pracy z palnikiem gazowym- WYMÓG KONIECZNY

Ponadto oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową,
- zakwaterowanie i dojazd do pracy,
- ubezpieczenie,
- praca w Brugge i okolicach

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta - APLIKUJ!
Wyślij swoje CV
Lub zadzwoń pod nr +48 570 901 913

A także odwiedź naszą stronę → www.klaverteam.com
gdzie zapoznasz się ze szczegółami oferty!
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu