CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Opola i okolicy

Operator maszyn OGŁOSZENIE FIRMOWE

July 10, 2019 10:06 - Dam pracę - Opole (gm. Opole, woj. OPOLSKIE)

0.00 zł

Szczegóły ogłoszenia
Aktualnie poszukujemy kandydatów zaintetresowanych rozpoczęciem pracy od zaraz na stanowisku:

Operator maszyn
Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:
• Obsługa maszyn na hali produkcyjnej,
• Obsługa aparatu zgrzewalniczego,
• Obsługa aprartu spawalniczego,
• Dbanie o czystość oraz porządek na stanowisku pracy.

Oferujemy:
• Praca w systemie trzyzmianowym,
• Umowa o pracę od pierwszego dnia,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet dodatków.

Oczekujemy:
• Mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej,
• Motywacja do pracy,
• Dyspozycyjność.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Flexcraft jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273. Specjalizujemy się zarówno w pośrednictwie pracy na terenie RP, jak i delegowaniem pracowników do krajów UE.

Prosimy, aby przesłane dokumenty zawierały adnotację:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz.1182.”
103545
Ogłoszeń
102
Miast
4540
Użytkowników
1049
Zarejestrowanych