Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Meble na zamówienie

  Meblobranie.pl - meble ogrodowe OGŁOSZENIE FIRMOWE

September 29, 2022 23:49 - Meble na zamówienie - Warszawa
1999.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Początki naszej działalności sięgają roku 2007. To wtedy poznawaliśmy rynek mebli i wyposażenia wnętrz. Przełomowy był rok 2010, gdy ruszył sklep Meblobranie.pl i już w pierwszym roku znalazliśmy się w pierwszej piątce start-upów 2010 na III Gali Polski Przedsiębiorczej. W roku 2011 studencki projekt zamienił się w spółkę prawa handlowego. Oferta Meblobranie.pl to kilka szeroki wahlarz produktów podzielonych na kilkanaście intuicyjnych kategorii.
Już teraz większość produktów trafia do klienta w kilka dni od złożenia, a cały czas pracujemy nad tym aby było ich coraz więcej.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno produkty znanych marek, jak House & More, Keter, Gardinetta jak również starannie wyselekcjonowane towary mniejszych polskich producentów i importerów. Stale poprawiamy procedury weryfikacji dostawców zapewniając wysoką jakość oferowanych produktów i obsługę posprzedażową.

Cieszymy się, że wg. zewnętrznych serwisów z ocenami klientów prawie wszyscy Opineo 99% nasi klienci są zadowoleni ze współpracy z nami. Okazywane przez Państwa zaufanie umożliwia nam na dynamiczny rozwój. Dbamy o to, aby klienci dokonując zakupu w naszym sklepie meblowym https://www.meblobranie.pl mieli gwarancję bezpieczeństwa zarówno jakości towarów oraz płatności.

Zobacz Naszą ofertę na:
meblobranie.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.