Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Praca > Dam pracę

  Kierowca kat. C+E- praca w Niemczech OGŁOSZENIE FIRMOWE

February 14, 2019 13:09 - Dam pracę - Niemcy
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Pośrednictwo pracy KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje dla jednego ze swoich zagranicznych klientów osób na stanowisko:

KIEROWCA C+E - praca na terenie Niemiec, krótkie trasy

Wymagania:
- doświadczenie jako kierowca C+E minimum 2 lata
- ważne prawo jazdy kat. C+E
- znajomość języka niemieckiego na poziomie A2, B1
- samodzielność
-cv najlepiej w języku niemieckim z opisem dokładnego doświadczenia, stopnia znajomości języka niemieckiego, informacją o dostępności do pracy, kopia prawa jazdy,

Oferujemy:
- atrakcyjne zarobki,
- praca na krótkich trasach w regionie Rostock
- 24 dni urlopu płatnego
- ubezpieczenie,
- zakwaterowanie
- legalne zatrudnienie - niemiecka umowa o pracę
- możliwość długotrwałej współpracy,

Zakres obowiązków:
- przewóz dostaw do sklepów

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wyślij swoje CV
Lub zadzwoń pod nr +48 731 901 913

A także odwiedź naszą stronę → www.klaverteam.com
gdzie zapoznasz się ze szczegółami oferty!
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu